کاسکت

کاسکتخرید و فروش موتور سیکلت

اخرین مطالب و اخبار موتورسیکلت

بررسی موتور هیوسانگ HYOSUNG GT 250

یک موتور سیکلت عملی طراحی شده برای کسانی که می خواهند یک ماشین قابل اعتماد برای سوار شدن هر روز

نیازی به گفتن نیست که موتور سیکلت همراه با آرامش در ذهن طراحی شده است. بنابراین، یک بار در هیئت مدیره شما توسط یک صندلی ارگونومی طراحی است که بالاتر و در سال 2014 باریک تر، فرمان کم و پانل ابزار ورزشی استقبال کردند. از لحاظ طراحی، نسخه 2014 از HYOSUNG GT 250 همراه با چراغ جلو ورزش همه جدید، LED لامپ دم GT250R الهام گرفته و حداقل بدنه.

تا آنجا که به قدرت مربوط می شود، 2014 HYOSUNG 250 ورزشی هوا / روغن سرد، DOHC 8 سوپاپ، 75 مایع درجه V-دوقلو موتور با جابه جایی 249cc سرد می شود. قدرت موتور تحت کنترل مش پنج انتقال ثابت سرعت با کلاچ multiplate مرطوب نگه داشته شود.


اگر دوست دارید سبک و عملکرد GT250R اما می خواهم یک ماشین عملی تر برای خیابان، GT250 دوچرخه برهنه مناسب برای هر روز سوار است. ارگونومی راحت و اقتصاد سوخت بسیار عالی را به ایده آل GT250 برای خیابان بدون آنکه روح sportbike از مدل "R". عملکرد آزاده GT250 را فراتر از مرزهای 250CC نرمال می رود. دست زدن به دقیق از شاسی سفت و سخت و چنگال وارونه جفت به یک با 8 سوپاپ موتور خروجی بالا V-دوقلو را GT250 شادی برای رفت و آمد و انفجار در جاده ها پیچ خورده. با چراغ جلو ورزش و ابزار خوشه همه جدید، LED لامپ دم GT250R الهام گرفته، حداقل بدنه، فرمان کم و صندلی های باریک و بالاتر، GT250 sportbike چهارم لیتر واقعی است که مناسب برای سوار شدن روزمره است

موتور V-دوقلو ارائه می شود که گشتاور کم و اواسط برد و باعث می شود این بسیار روحیه 250 و همچنین صاف بودن.
- قوطی اگزوز آلومینیوم و فولاد ضد زنگ 2 به 1 اگزوز برای حداکثر قدرت و گشتاور.
- ویژگی های 43mm معکوس چنگال
- ترمز دیسک

 

 

۱۰/۱/۱۳۹۴ ۱۹:۱۳:۴۲