کاسکت

کاسکتخرید و فروش موتور سیکلت

اخرین مطالب و اخبار موتورسیکلت

بررسی موتور سیکلت 2015 KTM 1050 Adventure

KTM 1050 با همون ماجراجویی ماجراجو نهایی بر روی دو چرخ معروف است. این سختی به هسته، کارآمد، قابل اعتماد و فرز، حتی بر روی آهنگ سخت ترین، تا آن را به شما به عنوان آنجا که سوار و دست زدن به نگران هستند نا امید نیست.


همچنین این مجوز A2 سازگار است و توسط یک سیلندر 2، 4 زمانه، موتور جرقه-سیستم جرقه زنی، 75 ° V آرایش، مایع موتور با جابه جایی از 1050 Cm³ سرد شده. موتور با استارت الکتریکی به زندگی به ارمغان آورد و در 6-سرعت جفت، پنجه منتقل انتقال.

ستون فقرات موتور سیکلت توسط پودر پوشش داده شده، قاب فضایی لوله های ساخته شده از فولاد مولیبدن کروم، بیان کرد.

ویژگی های دیگر که ارزش ذکر شدن هستند شامل ABS، کنترل کشش، handguards، کابین خلبان چند تابع، چراغ در طول روز در حال اجرا، ارگونومی قابل تنظیم، قفسه چمدان و براکت مورد.

بررسی


KTM 1050 ماجراجویی است برای ماجراجویی همان برادران بزرگتر آن ساخته شده است؛ KTM 1190 ماجراجویی، KTM ماجراجویی R 1190 و KTM 1290 سوپر ماجراجویی. کمی کوچکتر، سبک تر و با مصرف سوخت کمتر، 1050 ماجراجویی با افتخار در کنار خواهر و برادر بزرگتر خود می ایستد. این موتور سیکلت بینهایت با صالح و مجهز در یک قیمت جذاب است. کنترل کشش با حالت های مختلف و ABS به صورت استاندارد آمده است. موتور با همان دولت از هنر فن آوری به عنوان موتور 1190 و حتی اگر موتور است که کمی کوچکتر، آن ارائه می نزدیک به همان قدرت و گشتاور تا 95 اسب بخار (70 کیلو وات) ساخته شده است. علاوه بر این - آن مجوز A2 سازگار است. این نشان دهنده ورود آسان به دنیای enduros سفر KTM. شاسی ترکیبی از سبکی با هندسه برجسته و تعلیق و متعادل، که، همراه با جایزه برنده لاستیک Tourance بعدی از Metzeler، اجازه می دهد تا undreamed از سوار لذت در تمام شرایط و در هر سرعت مورد نظر شما، از بسیار آرام به بسیار، بسیار سریع

ویژگی ها

نظرسنجی چرخ
بدون تیوب لاستیک اندر بر بسیار سبک، چرخ نور آلیاژ تولید در یک فشار کم نصب می میرند فرآیند ریخته گری. نه تنها چرخ بسیار سبک وزن و ایجاد دوچرخه سبک تر به طور کلی، آنها نیز به حداقل رساندن توده های بدون فنر و ممان اینرسی، با تاثیر مثبت در حمل و سوار پویایی 1050 ماجراجویی.

گروه محصولات
1050 ماجراجویی رول در دولت از هنر، بسیار grippy و با دوام لاستیک Metzeler Tourance بعدی با 110/70 ZR 19 برای جلو و 150/70 ZR 17 در عقب. آنها کاملا دست زدن آسان و فرز از دوچرخه مطابقت.

ترمز
برنامه دقیق، قدرتمند و رایگان محو-- قدرت ترمز خیره کننده است که توسط برمبو تضمین شده است. 1050 ماجراجویی دارای دوقلو دیسک 320 میلی متر جلو، شعاعی نصب شده، چهار پیستون callipers ثابت و سیلندر های اصلی شعاعی. در عقب، ترمز است مراقبت از توسط سخاوتمندانه ابعاد میلی متر دیسک 268 گرفته شده است. مدیریت سیستم ترمز است مراقبت های 9M دو کانال + ABS از بوش گرفته شده است.

قطعات سیستم تعلیق
با تنظیمات کارخانه ریز کوک، قوی وارونه چنگال تلسکوپی با 43mm قطر لوله داخلی و کمک فنر عقب از سیستم تعلیق WP نیاز به هیچ تنظیم گسترده برای دریافت بیشتر از همه کاره 1050 ماجراجویی.
»شوک عقب است، با این حال، به طور کامل برای preload قابل تنظیم و دوباره بجای اول برگشتن به جای بارهای متفاوت است.
»تعلیق سفر: 185/190 میلی متر

قاب
فولاد قاب فضا لوله از کروم مولیبدن فولاد ضد زنگ ساخته شده است. قاب می سازد کمک های بزرگی به عالی هندسه شاسی، آن را بسیار ناهموار و وزن آن فقط 9.8 کیلوگرم است. ساخت و ساز بسیار سبک وزن و هماهنگ و سازگار در به وزن کلی کم 1050 ماجراجویی از فقط 212 کیلوگرم کمک (آماده سوار شدن، بدون سوخت) و 230 کیلوگرم به طور کامل ناموفق Mr..
ویژگی ها:
»بالاترین استانداردهای جوشکاری
»لوله دقیقا تولید (لیزر، برش برای پاکسازی کامل، ربات جوش داده شده، تنش جوش حداقل، و غیره)
»پرداخت سطح کیفیت بالا

شاسی
با قاب آن فوق العاده سبک هنوز بسیار پایدار لوله فضا، قدرت بالا، ریخته گری، swingarm باز شبکه و اجزای تعلیق با کیفیت بالا از سیستم تعلیق WP، KTM 1050 ماجراجویی ملاقات هر تقاضا که آن را به ثبات و کنترل می آید. بازیگران چرخ، 19 اینچ جلو. 17 اینچ در عقب - لاستیک برنده جایزه و سفر تعلیق مناسب بهینه سازی استعدادهای خود را در آسفالت. ترمز Unrivalled از مشهور جهان، پیشرو در بازار برمبو، همراه با سیستم های کمک (کنترل کشش و ABS)، توسعه یافته در همکاری نزدیک با بوش، گرد کردن بسته و کمک به تعادل 1050 ماجراجویی در شرایط دینامیک سوار و ایمنی. قطعات با کیفیت بالا از تامین کنندگان در سطح جهانی گرد هم می آیند برای ایجاد 1050 شاسی ماجراجویی است. آنها ترکیب لذت سواری خالص است که علامت تجاری KTM با بهترین بازخورد ممکن و حداکثر ایمنی.

توان وزنی مخصوص
ترکیب برجسته ای از مهندسی بسیار سبک وزن و در شاسی و به همین ترتیب یک موتور بسیار سبک و قدرتمند را KTM 1050 ماجراجویی بالای کلاس خود از نظر نسبت و سوار پویایی قدرت به وزن. وزن آن تنها 230 کیلوگرم، به طور کامل با قابل توجهی 23 لیتر سوخت ناموفق Mr.، باعث می شود 1050 ماجراجویی - در سبک KTM معمولی - یکی از سبک ترین موتور سیکلت در بخش است. دلایل بیشتر برای پویایی سوار فوق العاده هستند هندسه برجسته، توزیع سفتی و متعادل و با کیفیت بالا از اجزای سیستم تعلیق استفاده می شود. این مواد نه تنها منجر به از دست زدن زیرک، آنها نیز افزایش ایمنی هستند، از آن به مراتب آسان تر به خلبان سبک وزن، موتور سیکلت فرز، در اطراف یک منبع خطر از یک سنگین.

Swingarm
ریخته گری، swingarm باز شبکه نه تنها به خصوص نور و پایدار، آن را نیز دقیقا تولید، طراحی آن بهینه سازی شده برای سفتی در حالی که هنوز ارائه ویژگی انعطاف پذیری ضروری است.

۱۵/۱/۱۳۹۴ ۱۶:۰۴:۱۳