کاسکت

کاسکتخرید و فروش موتور سیکلت

موتور سوار معروف دنی پدروسا به دلیل آسیب بازو در معرض خطر می باشد

آسیب بازو مرموزموتور سوار معروف  دنی پدروسا است همه گیج و بدترین بخش این است، هیچ کس نمی داند دقیقا چه خبر است. این به این نقطه که حرفه ای مسابقه خود می تواند دچار مشکل می شود آمده است.

پدروسا  از نشان به همان اندازه پس از فصل باز کردن قطر جی پی، اعتراف به این که مشکل است در واقع او از فصل گذشته گرفتار. او گفت که او سعی مسابقه از طریق آن و حتی رفت و از طریق یک عملیات به تلاش برای رسیدگی به مشکل است، اما هیچ کدام از درمان ها و روش های کار کرده اند. بنابراین پدروسا از با دو گزینه گیر کرده بود: ادامه مسابقه را از طریق آن و یا آن را تعطیل به طور کامل تا زمانی که مشکل بهبود می یابد آسیب، اگر آن را در همه.

آسیب Pedrosa از است یکی دیگر از ابر تیره در رپسول هوندا، شد که رقابت عنوان چهارم مستقیم سازنده MotoGP آن را به نفع خود رای دادند. بدیهی است، آرمان قهرمانی این تیم در حال حاضر به هیچ وجه نزدیک به عنوان به عنوان سلامت طولانی مدت Pedrosa از مهم. اما هنوز یک مشکل برای تیم که باید در اسرع وقت خطاب به طوری که آن را به عقب به ضخامت از مسابقه قهرمانی می توانید دریافت کنید. این در حال حاضر در پشت ضرب المثلی هشت توپ را علیه رقبای یاماها.

شما می توانید آن را یک بحران یا توسعه مایه تاسف است، اما آن را به دنبال بیشتر و بیشتر شبیه رپسول هوندا را مجبور به ادعا در این فصل بدون خدمات یکی از سواران خود را. این یک ضربه سختی برای تیم است، اما هیچ چیز در مقایسه با آنچه Pedrosa از رفتن را از طریق.

امیدوارم، بهبود یابد این موتور سوار

 

۱۷/۱/۱۳۹۴ ۰۰:۱۲:۲۳