کاسکت

کاسکتخرید و فروش موتور سیکلت

قوانین کاسکت

قوانین و مقررات استفاده از وب‌ سایت کاسکت

 

کاربر گرامی :

 

براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده  برای استفاده از آن میباشد :

 

 

 1.وب‌ سایت کاسکت، یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات موتور سیکلت است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند .این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

 

 

 2.وب سایت kasket.ir یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

 

3.هرکاربر تنها یک آگهی میتواند درج نماید در صورتی که پنل شما حرفه ای باشد و کاربر بیش از یک آگهی درج نماید نباید متن و محتوا آگهی تکراریباشد در غیر اینصورت آگهی حذف میگردد.

 

4.هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

 

 

5.لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت باما مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

 

 

 

6.کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  باما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند

 

 

7.مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

 

8.در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح   نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد

 

 

 

9.در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد

 

 

10.در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت

 

 

11.آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط مدیریت سایت تائید و سپس نمایش داده خواهد شد

 

 

 

12.چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ مدیریت بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

 

 

 

13.هر آگهی فروش صرفا جهت نمایش اطلاعات یک موتور سیکلت بوده و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد موتور های دیگر بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

 

 

14.چنانچه قیمت موتور درج شده در آگهی در محدوده قیمت های از پیش تعیین شده نباشد، تیم کاسکتا بنا به صلاحدید قیمت را حذف و یا به توضیحات آگهی منتقل خواهد کرد.

 

 

 

15.عرضه کنندگان اطلاعات (موتور سیکلت، تجهیزات جانبی، خدمات تخصصی و ...) پس از درخواست از سوی متقاضیان، می توانند بدون دخالت این وب سایت نسبت به ارتباط مستقیم با متقاضیان اقدام نمایند.

 

 

 

16.هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد

 

 

17.بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر کاسکت به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت

 

 

18.انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد

 

 

19.تمامی تماسهای الکترونیک با سایت کاسکت بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید

 

 

20.درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

 

 

( هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد )

 

 

 

 

( این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید )